Szeptember 28.
Ărdekes nap. Emberi sorsok.
Szabadnapos voltam.
Olyan sokminden jĂĄrt a fejemben.
Hol siklott ki az életem?
ValĂłszĂnƱleg mĂĄr 10 Ă©ves koromban elkezdĆdött a borderline betegsĂ©g kialakulĂĄsa nĂĄlam.
Amikor a nĆvĂ©rem kezĂ©t fogtam, hogy betudja adagolni magĂĄnak az aznapi heroin adagjĂĄt.
Kisujj eskĂŒt tettem, hogy soha nem köpöm be.
Azt mondta, ha egyszer felnövök megtudom, mit jelent az orgazmus szó.
MĂĄra mĂĄr tudom.
Azt mondta : Timi, drĂĄga egyetlen hĂșgocskĂĄm, minden alkalommal, mikor ezt teszem. BoldogsĂĄg jĂĄrja ĂĄt a testem, mintha ezer orgazmusom lenne egyszerre.
Egyébként egy csodås låny volt, okos, szép.
Mindig felnéztem rå. A környezetem is.
Soha nem érhettem a nyomåba.
20 Ă©ves korĂĄra, meg volt mindene, mama kedvence, örökölt hĂĄzat. AutĂłt, modellkedett, volt szakmĂĄja, tanult volt, jogosĂtvĂĄnya. Minden alap tĆkĂ©je egy normĂĄlis Ă©lethez.
MentĂĄlis betegsĂ©geket kaptam, öröksĂ©gem ; egy halom tartozĂĄs, omlĂł ĂĄllapotban lĂ©vĆ falusi viskĂł, szorongĂĄs, depressziĂł, nulla önĂ©rtĂ©kelĂ©s, megfelelĂ©si kĂ©nyszer, naphosszat sorolhatnĂĄm eme Ă©rtĂ©kes csodĂĄs dolgokat.
10 Ă©ves voltam mikor meghalt tĂșladagolĂĄsban.
22 Ă©ves vagyok, nem jutottam mĂ©g semmire, kĂŒzdök a mindennapokkal, 16 Ă©ves korom Ăłta nem telt el nap, hogy ne dolgoztam volna.
Minden rosszban van valami jĂł, megtanultam ideje korĂĄn felnevelni magam.
Ć volt a tökĂ©letessĂ©g megtestesĂŒlĆje Ă©n pedig a szerencsĂ©tlen, a semmirekellĆ, a csĂșnya.
BĂĄr te haltĂĄl volna meg helyette.
A heroin fĂŒggĆsĂ©g rossz aljas s sĂrba visz hamar.
MĂĄra mĂĄr azt kĂvĂĄnom, bĂĄr Ă©n haltam volna meg helyette.
@wandering-thoughts-blog

















