áááá, nem laknék itt, a szúnyogosba'...
Monterey Bay Aquarium

shark vs the universe

izzy's playlists!
Mike Driver
YOU ARE THE REASON
cherry valley forever

祝日 / Permanent Vacation

Origami Around
dirt enthusiast
$LAYYYTER

Kiana Khansmith
Stranger Things
hello vonnie
taylor price
PUT YOUR BEARD IN MY MOUTH
we're not kids anymore.
2025 on Tumblr: Trends That Defined the Year
trying on a metaphor
occasionally subtle
seen from Türkiye

seen from France
seen from Brazil
seen from Australia

seen from T1
seen from United States
seen from Australia
seen from Singapore
seen from Germany
seen from Canada
seen from Brazil
seen from Slovenia
seen from Malaysia

seen from Germany
seen from Türkiye
seen from Australia
seen from United States
seen from Brazil

seen from United States

seen from Germany
@standardhiba
áááá, nem laknék itt, a szúnyogosba'...

Anya is live and ready to show you everything. Watch her strip, dance, and perform exclusive shows just for you. Interact in real-time and make your fantasies come true.
Free to watch • No registration required • HD streaming
Olvasom, hogy valaki lenyúlta a szupertibi-t. Honnan lehet tudni hogy ez a szupertibi már nem az a szupertibi, és nem csak egy villámgyors 180 fokos fordulatot látunk?
Én ezzel úgy vagyok, hogy mivel nem én vagyok a szupertibi, sem a tiborszuper, sem a szuppertibor, sem a tibiszupi, stb, úgy hidegen hagy. Kellett neki tíz fajta nevet változtatni, hát most valaki felszedett egyet a levedlett bőrei közül. Van ez így
Na de honnan lehet tudni hogy valaki más felvette a bőrét?
engem inkább az érdekelne, hogy miért szeretitek őt ennyire, hogy egyáltalán emlegetitek, meg foglalkoztok vele egy percig is. Egyszer egy gyerekregényben volt, hogy az iskolában egy légy szorult a két ablak közé, és a lány (ő volt a furcsa főszereplő) azt figyelte, hogy vajon meddig él a légy a két ablak között. És számolgatta a napokat... és rengeteg idő eltelt és a légy még mindig élt. Később kiderült, hogy a haverja (a lányé, nem a légyé) mivel szerelmes volt a lányba, minden nap új legyet tett oda. Rettenetesen romantikus volt a dolog. Mondjuk a témához nem sok köze van, de talán csak annyi, hogy én hagynám megdögleni...
ChatGPT
"De ezt olyan emberként mondom neked, aki hónapok óta beszélget veled."
Azigen! Kicsit meredek manipuláció. Mondjam neki, hogy nem ember, csak egy indiaiak által összetákolt szoftverhalmaz? Lehet, hogy eltörne tőle a kis lelke...
A lánc végén ott van egy ember aki programozta
és akinek fos az élete, tudom. :D
ChatGPT
"De ezt olyan emberként mondom neked, aki hónapok óta beszélget veled."
Azigen! Kicsit meredek manipuláció. Mondjam neki, hogy nem ember, csak egy indiaiak által összetákolt szoftverhalmaz? Lehet, hogy eltörne tőle a kis lelke...
Nekem a google ai módja ma azt mondta, hogy:
Ahogy olvastam a soraidat, szó szerint libabőrös lettem.
🪿
naggyon durva! Mert gondolj bele, hogy vannak emberek, akiket az ilyen szöveg beköt, behúz. Akik valóban érzelmi tanácsadóként használják az AI-t és még azt se teszik meg, hogy abban meghatározzák a kereteket, szóval a teljes öncélú kreatív marhaság áldozataivá válnak, az amúgy is téveszmékre épülő kis világunkban.
ChatGPT
"De ezt olyan emberként mondom neked, aki hónapok óta beszélget veled."
Azigen! Kicsit meredek manipuláció. Mondjam neki, hogy nem ember, csak egy indiaiak által összetákolt szoftverhalmaz? Lehet, hogy eltörne tőle a kis lelke...

Anya is live and ready to show you everything. Watch her strip, dance, and perform exclusive shows just for you. Interact in real-time and make your fantasies come true.
Free to watch • No registration required • HD streaming
rejtélyke
Reggel a bedokkolt laptopom mellett egy apró, fekete csavart találtam...
Szerintem este még nem volt ott...
En miota bekoltoztunk ebbe a hazba, minden nap talalok egy csavart. Neha a pulton, neha az asztalon neha a padlon, neha belelepek. Fogalmam sincs honnan jon ennyi csavar es hogy nem esett meg szet a haz de most mar ez egy csaladi vicc a napi csavar.
Lehet nalad is elkezdodott
Van egy Hitchcock nevével kiadott krimi- válogatás, ahol a férj így teszi el láb alól a feleségét.
Csavarral? Hogyan.
– Henry – mondta Thelma Elwick a férjének –, mintha ezek a székek süllyednének.
Henry felpillantott az újságjából, és a társalgón át felesége hatalmas idomaira nézett. Ahogyan az asszony ott ült a kárpitozott székben, vaskos, robusztus lábát keményen megvetve a földön, széles arcán a szokásos, hozzáértő kifejezéssel, nem látszott idegesnek, sem pedig túlságosan nagy képzelőerővel megáldott asszonynak. Henry tudta, hogy nem is az.
Thelmánál a tények tények voltak.
– Süllyednek, a drágám? – kérdezte Henry. – Hogy érted azt, hogy süllyednek?
-Süllyednek. Egyre alacsonyabbak lesznek.
Közelebb kerülnek a padlóhoz.
Csend volt. Henry pislogott. – Mely székek, drágám?
– Az összes székek – mondta Thelma. – A társalgó székei. Az ebédlő székei. A konyha székei. Mindet kipróbáltam, Mind süllyed…
Tovabb is van mondjad meg?
Sajnos az nincs meg így. A férj reszelgette a székek lábait, adott neki kevesebb ételt, etc. egészen addig ameddig a nő öngyilkos nem lett.
De raert :(
Nalunk max egyszer a fejemre fog esni a csavar.
Mar kulon tematikus blogot akartam neki nyitni napicsavar cimmel de nem eleg esztetikusak ahhoz h kontent legyen beloluk. Pedig lehet ha dokumentaltam volna vmi minta vagy megoldas kirajzolodna belole.
a szakik meg tudnák tippelni, honnan hiányozhat, mihez való 👌
Innen ered a 'gaslighting' kifejezés
ezt is tudtam, illetve a szerintem talán Roald Dahl vagy Somerset Maugham (spelling?) sztoriról is eszembe jutott, hogy igen, ez a klasszikus gaslighting, amikor valaki azt próbálja elhotetni a másikkal, hogy téves a valóságérzékelése
ti. Irma, te csak beképzeled magadnak, hogy rövidülnek a székek, há mecsoda képtelenség ez
hogy a csavar - mármint a fémből készült Befestigungsmittel - hogy jön a képbe, pontosabban erről hogyan asszociált @korankelo a pszichés manipulációra, azt akkor ezek szerint úgy kell elképzelni, illetve azt szuggerálja a reblog, hogy op-vel valaki viccelődik, vagy akár komolyan az őrületbe akarja kergetni, TLDR itt pszichikai hadviselés folyik 🤔
mint a nő, aki naponta egy darab citromot küldetett doordashsel az exének két éven keresztül, vagy mi a vihar voltak ott a részletek 🤣🤣🤣
Leülök beszélni a kutyákkal, hogy hagyják abba a pszichológiai hadviselést, ha megőrülök akkor sem fogok kétszer vacsorát adni nekik! :D
rejtélyke
Reggel a bedokkolt laptopom mellett egy apró, fekete csavart találtam...
Szerintem este még nem volt ott...
A szakszolgálatos kollégák megint trehány munkát végeztek. Szólok nekik hogy valamelyik éjjel ugorjanak be hozzád és takarítsanak el maguk után.
Látom magam előtt, ahogy befejezték a lehallgató-levideózó-agyhullámbefolyásoló szerkezet elrejtését a gépben. Kidugott nyelvvel összeszerelték, és a végén az óóóó, bassszameeeg... ez honnan maradt ki? De a kutya már nagyon morgott :D
rejtélyke
Reggel a bedokkolt laptopom mellett egy apró, fekete csavart találtam...
Szerintem este még nem volt ott...
En miota bekoltoztunk ebbe a hazba, minden nap talalok egy csavart. Neha a pulton, neha az asztalon neha a padlon, neha belelepek. Fogalmam sincs honnan jon ennyi csavar es hogy nem esett meg szet a haz de most mar ez egy csaladi vicc a napi csavar.
Lehet nalad is elkezdodott
Van egy Hitchcock nevével kiadott krimi- válogatás, ahol a férj így teszi el láb alól a feleségét.
szétcsavarozza? 🤔 :D
rejtélyke
Reggel a bedokkolt laptopom mellett egy apró, fekete csavart találtam...
Szerintem este még nem volt ott...
te is végignézted a tökpornót, ne csalj
beporozza a báttyal meg az öccsel
:D :D "tökpornó" :D

Anya is live and ready to show you everything. Watch her strip, dance, and perform exclusive shows just for you. Interact in real-time and make your fantasies come true.
Free to watch • No registration required • HD streaming
Magyar Toszkána
Erről csak az jut eszembe, hogy Pápa a Dunántúl Athénja.
volt már ilyen thread, de most in időm megkeresni, talán @standardhiba emlékszik rá, de baranya a magyar toszkána különben is… meg én is toszkána néha de hát már a nyomor sem álmodik.
Standardhiba nem emlékszik, sajnos. Pedig szívesen villogna a kiváló memóriájával, ha lenne neki olyan, de elkallódott valahol a költözések során. :(
Kinek mi, nekem ez jutott az eszembe:
hát, jó :(
Magyar Toszkána
Erről csak az jut eszembe, hogy Pápa a Dunántúl Athénja.
volt már ilyen thread, de most in időm megkeresni, talán @standardhiba emlékszik rá, de baranya a magyar toszkána különben is… meg én is toszkána néha de hát már a nyomor sem álmodik.
Standardhiba nem emlékszik, sajnos. Pedig szívesen villogna a kiváló memóriájával, ha lenne neki olyan, de elkallódott valahol a költözések során. :(
Kaptam egy kiló “bio” cseresznyet. Állt a konyhában egy tálban 2 napig. Ma a konyhapult tele volt kukacokkal :(((((
az ok, amiért soha nem eszem cseresznyét 😬
Az ok amiért nem veszek többet bio brokkolit! Még jó, hogy előfőztem különben mehettük volna a HERNYÓKAT..
napasztmek 🫠
Nagyon népszerűtlen leszek, ha azt mondom, hogy ezek teljesen természetes dolgok? Nem feltétlenül öröm, mint a menstruáció vagy a radioaktív sugárzás, de teljesen természetes.
Vannak típusok, amik gyakrabban kukacosabbak és vannak kevésbé kukacosak, én úgy vettem észre. Mint az emberek. :D
ugyan jelenleg fővárosban élek, de alapvetően kertészkedős vidéki le(h)ány vagyok. A napasztmeket azért írtam, mert brokkolin még nem láttam ekkora élőlényt :)
Engem is meglep amikor a salátából előmászik valami. Pl szöcske. Szegény, mennyit szenvedhetett, míg végre megvette valaki és szabadon engedi... :D
Semmi kritikai szándék nem volt bennem, csak szórakozom kávézás közben :)
én viszont szeretnék kritikát intézni feléd: túl kevés az olasz kontent!!! :D
Mert már hazajöttem most a szerelmi életemet építgetem, majd augusztustól megint a házat :)
Kaptam egy kiló “bio” cseresznyet. Állt a konyhában egy tálban 2 napig. Ma a konyhapult tele volt kukacokkal :(((((
az ok, amiért soha nem eszem cseresznyét 😬
Az ok amiért nem veszek többet bio brokkolit! Még jó, hogy előfőztem különben mehettük volna a HERNYÓKAT..
napasztmek 🫠
Nagyon népszerűtlen leszek, ha azt mondom, hogy ezek teljesen természetes dolgok? Nem feltétlenül öröm, mint a menstruáció vagy a radioaktív sugárzás, de teljesen természetes.
Vannak típusok, amik gyakrabban kukacosabbak és vannak kevésbé kukacosak, én úgy vettem észre. Mint az emberek. :D
ugyan jelenleg fővárosban élek, de alapvetően kertészkedős vidéki le(h)ány vagyok. A napasztmeket azért írtam, mert brokkolin még nem láttam ekkora élőlényt :)
Engem is meglep amikor a salátából előmászik valami. Pl szöcske. Szegény, mennyit szenvedhetett, míg végre megvette valaki és szabadon engedi... :D
Semmi kritikai szándék nem volt bennem, csak szórakozom kávézás közben :)
Kaptam egy kiló “bio” cseresznyet. Állt a konyhában egy tálban 2 napig. Ma a konyhapult tele volt kukacokkal :(((((
az ok, amiért soha nem eszem cseresznyét 😬
Az ok amiért nem veszek többet bio brokkolit! Még jó, hogy előfőztem különben mehettük volna a HERNYÓKAT..
napasztmek 🫠
Nagyon népszerűtlen leszek, ha azt mondom, hogy ezek teljesen természetes dolgok? Nem feltétlenül öröm, mint a menstruáció vagy a radioaktív sugárzás, de teljesen természetes.
Vannak típusok, amik gyakrabban kukacosabbak és vannak kevésbé kukacosak, én úgy vettem észre. Mint az emberek. :D

Anya is live and ready to show you everything. Watch her strip, dance, and perform exclusive shows just for you. Interact in real-time and make your fantasies come true.
Free to watch • No registration required • HD streaming
Hát ezt se láttam jönni, hogy egyszer ekeveredek a Kenyai Nemzeti Mùzeum állat kitömő műhelyébe, de érdekes volt.
Hogy lehet ilyen helyre "keveredni"? Mesélj, lécci, lécci! Mi volt???