A gyerekkori legjobb barĂĄtnĆm eskĂŒvĆjĂ©rĆl mesĂ©ltem neked, amikot megkĂ©rdezted, Ă©n vĂĄgyom-e rĂĄ? a fehĂ©r ruhĂĄra..
Nem tudom hogy mondjam el, hogy nem a fehĂ©r ruhĂĄra vĂĄgyom, hanem arra, hogy valaki vĂĄrjon az oltĂĄrnĂĄl, akinek könnybe lĂĄbad a szeme, amikor meglĂĄt, megtelik a szĂve boldogsĂĄggal, hĂĄlĂĄval Ă©s izgalommal mert velem Ă©lheti le az Ă©letĂ©t.
Ăn az öltönyösre vĂĄgyom, aki Ășgy nĂ©z rĂĄm, ahogy Ă©vekkel ezelĆtt te tetted, annyira meg tud nevettetni, ahogyan a legjobb barĂĄtnĆm gyerek korom Ăłta, Ășgy vigyĂĄz rĂĄm mint anyukĂĄm Ă©s Ășgy fogad el ahogy vagyok, mint a barĂĄtaim.
Olyan szerelemre vĂĄgyom, ami nem mĂșlik el. Valami olyant szeretnĂ©k ami talĂĄn nem is lĂ©tezik..

















