Elkészült az elefántkuplung párja, a gémeskuplung. Ő fogja szétkapcsolni a dobsonnak az azimutális meghajtását.
A kézi mozgatás alatt a poziciót ez az enkóder rögzíti majd folyamatosan:
nem akarok belepofázni... nap, igazából de 😀 első képen a függőleges oldalsó falakat nem akartad fektetve nyomtatni inkább? vagy nem lesz rajta olyan irányú terhelés, h letörjenek? elég pici slot végén az anyag. (kallantyúnál jó az irány, ott mondjuk a csavar körüli anyag tűnik kevésnek nekem)
meg vagy nem száraz a filamented vagy vmi hőmérséklet nem passzol, h ennyire szálaz meg kihagy rétegeket (ugye nem pla hanem legalább valami petg?)
amúgy fasza, keep up the good work





























