“Un partener îți scoate în evidență și îți oglindește toate părțile cu care tu nu ești confortabil… Pentru că <<eu sunt foarte bine singură>>, dar cât de bine ești când ești într-o relație? Pentru că noi cu toții suntem foarte bine singuri. Hai să vedem cum e când ești într-o relație în care trebuie să înveți să pui limite, în care să spui ce e important pentru tine, în care să te arăți așa cum ești, în care să spui atât de multe lucruri, să te vulnerabilizezi”
- Andreea Raicu
@nebunulcusentimente















