Opiši se:
Ja®=✓
Ja sam kao umetnik, pišem, izmišljam likove i stvaram, umetnička dela u koijim vi kao uživate dok lažete sebe pa i mene da je ovo stvarno dobro. Pored pisanja i slikam čudne slike. Šarene slike. Volim taj osećaj slobode četkicom po platnu. Ali to sa druge strane kroz digitalni foto aparat ne izgleda baš tako. Tu nekako zamrzavam trenutke iz ovog da kažem-mog vremena. Zabeležavam ljude koje srećem kroz život i prirodu koja nas okružuje. Ono što je oko nas, ne može biti u nama, ne može biti ni iz nas. To je samo oko nas.
Tvoja.t.t.

















