Masz tak czasem, że myślisz że wszystko się wali? Jeden gorszy dzień za drugim? Ile już takich masz za sobą? A potem było kilka dobrych. Znowu się usmiechales. Wszystko wracało do normy, Pamiętasz? I wiesz co? Moze teraz trudno w to uwierzyć, ale- to minie.
A te dobre momenty- ile z nich umyka, bo jesteś zajęty. Chwile, które chcesz zachować. Miną. Zostaną gdzieś w Tobie, ale żadna się nie powtórzy.
Daj sobie czas. Bądź dla siebie dobry. Zatrzymaj się. Napij się herbaty. Gdziekolwiek jesteś, pamiętaj- to minie.
Jeśli potrzebujesz przypomnienia- zamów i miej przy sobie: https://ko-fi.com/kasiagala
#reklama #autopromocja















